Ad image
- Reklamë -
Ad image

Lexo më shumë

Lajm i keq për Poloninë, Lewandowski lëndohet në miqësore

Tri ditë pasi Milik la kampin e Polonisë për shkak të lëndimit,

Presidentja Osmani: Populli i Kosovës asnjëherë nuk do të heqë dorë nga triumfi i lirisë

 Presidentja e Republikës  së Kosovës, Vjosa Osmani, në seancën solemne për 25-vjetorin

25-vjetori i çlirimit, parakalojnë FSK dhe Policia e Kosovës

Sot shënohet 25-vjetori, Dita e çlirimit të Kosovës. Ky përvjetor po shënohet

Lajcak dhe O’Brien diskutojnë në Bruksel për zhvillimet në Ballkanin Perëndimor

Miroslav Lajçak, emisari i Posaçëm i BE-së për dialogun Kosovë-Serbi u takua

Rashiq: Tubimet e Vuçiqit janë cirkuse për vetëpromovim, më vjen siklet

Ministri për Komunitete dhe Kthim, Nenad Rashiq, ka shprehur kritika ndaj presidentit

Dënohet me 32 vjet burgim vrasësi i Altin Avdylit, vrarë në ShBA

Vrasësi i Altin Avdylit nga Prishtina u dënua me 32 vjet burg.

- Reklamë -
Ad image

Nga Gazeta

- Reklamë -
Ad image