Ad image
- Reklamë -
Ad image

Lexo më shumë

Klubet saudite i ofrojnë Lewandowskit ‘shifra të mëdha’ – zbulohet qëndrimi i Barçës

Sulmuesi polak, Robert Lewandowski ka përfunduar në radarin e klubeve të Arabisë

Gjykata e Apelit e rikthen në arrest shtëpiak Enver Sekiraqën

 Gjykata e Apelit ka vendosur që Enver Sekiraqa të rikthehet në arrest

Një kosovar humb jetën tragjikisht në Itali, bie nga kati i tretë

Bashkim Bytyqi nga Arllati i Drenasit ka humbur jetën tragjikisht, të shtunën,

Bayer Leverkusen thyen rekordin e Bayern Munich, klubi i parë gjerman në histori me 33 ndeshje pa humbje

Xavi Alonso ka arritur të hyjë në histori me Bayern Leverkusenin. Leverkusen

Ministrja Haxhiu kërkon angazhim të shoqërisë për mbrojtjen e të drejtave të grave

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka thënë se bashkëpunimi dhe angazhimi i

Një kosovar humb jetën tragjikisht në Itali, bie nga kati i tretë

Bashkim Bytyqi nga Arllati i Drenasit ka humbur jetën tragjikisht, të shtunën,

- Reklamë -
Ad image

Nga Gazeta

- Reklamë -
Ad image