Ad image

Rajon

Rajon

Shqiptari vrau të dashurën në Greqi: “E bëra nga xhelozia”

Mediat greke shkruajnë se shqiptari është identifikuar si Qamil.T, dhe akuzohet se ka qëlluar për vdekje të dashurën e tij

19:43 -03/12/2022