Ad image

Jeton Sopa

299 Articles

Inspektorati i Tregut gjen dallavere me sasinë e vajit të importuar nga Serbia, urdhëron largimin nga Tregu

Inspektorati i Tregut në kuadër të Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë

16:46 -03/02/2023

Ky është zyrtari që do ta përfaqësojë zyrën e Kryeministrit në takimin e Ambasadës Amerikane për asociacionin

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë u ka bërë

19:15 -30/01/2023

PDK-ja në zgjedhje premtonte transport publik falas ndërsa sot bashkë me LDK-në i rritin 25% biletat e trafikut urban

Asamblistja e Lëvizjes  Vetvendosje e cila vije nga radhët e partisë “Guxo”  

15:47 -30/01/2023

Njësia Speciale e Policisë së Kosovës nën kontroll të plotë të magjistrales Zveçan-Leposaviç (Foto-Video)

Në ditët e para të vendosjes së barrikadave në komunat veriore të

20:31 -30/12/2022

I ftohti amerikan, Tesla nuk mbushet në temperaturat minus [VIDEO]

Veturat amerikane Tesla, raportohet se nuk mund mbushen në temperatura të ftohta,

09:51 -27/12/2022

Kush është Kujtim Shala inspektori i ri i AKI që u emërua nga Presidentja dhe Kryeministri?

Në vend të Burim Ramadanit, i cili dha dorëheqje nga inspektori i

20:32 -21/12/2022

Qytetarja serbe nga veriu godet Vuçiçin: Situata është mirë vetëm mos të jetë Vuçiqi president, ai është kriminel

Tashmë janë bërë katër ditë të plota prej që grupet kriminale serbe

19:03 -13/12/2022

Ekskluzive – Gjykata e Apelit ia vërteton dënimin me 3.5 vjet burg Gani Gecit për vrasjen e Ruzhdi Shaqirit

Departamentit për Krime të Rënda në Gjykatën e Apelit i është vërtetuar

23:00 -29/11/2022

LAJMI I FUNDIT: SHBA-ja i kërkon Qeverisë së Kosovës që të shtyjë për 48 orë vendosjen e gjobave

Para pak çastesh nëpërmjet një postimi në facebook ka reaguar Ambasada Amerikane

00:39 -22/11/2022

Portali i Buzhalës publikon lajmin e rremë të mediave serbe ku thuhet se Albin Kurti është spiun i Sheshelit, e fshinë pasi demantohet

Propaganda agresive e mediave serbe ndaj Kosovës dhe sidomos kundër kryeministrit të

20:47 -19/11/2022