Ad image

Gjendet i vdekur një person në Deçan

Kosova News
Kosova News 16:05 -01/06/2022

Një person është gjetur pa shenja jete në mëngjesin e sotëm në fshatin Carrabeg në Deçan.

Lajmi për portalin rtv21.tv është konfirmuar nga zëdhënësi i policisë për Rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

“Rreth orës 06:30 të mëngjesit policia ka pranuar informatën nga familjarët e viktimës se kanë gjetur pa shenja jete djalin e tyre. Menjëherë në vendin e ngjarjes ka dalë njësiti policor dhe mjeku kujdestar i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës”, ka thënë Gashi./21Media

TAGGED: , ,
Shpërndaje