Ad image

Babai vrau djalin në Podujevë

Kosova News
Kosova News 19:53 -13/06/2022

Pak më parë u raportua për një vrasje në fshatin Peran të Podujevës.

Bëhet e ditur se personi me inicialet N.I. ka vrarë djalin e tij.

“Rreth orës 18:00, është raportuar për të shtëna me armë zjarri në fshatin Peran të komunës së  Podujevës. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe mbështetur  në të dhënat e para, bëhet e ditur se një person, ka humbur jetën si pasojë e plagëve të marra nga arma zjarrit. Vdekja e viktimës është konstatuar nga ana e mjekëve emergjent. Policia ka iniciuar një hetim me synim sqarimin e të gjitha rrethanave që karakterizojnë rastin”, ka konfirmuar Policia./io/

Shpërndaje