Ad image

55 raste aktive me COVID

Kosova News
Kosova News 11:26 -07/06/2022

Aktualisht janë 55 raste aktive me COVID-19.

Në 24-orëshin e fundit nuk është shënuar asnjë rast i ri me COVID-19 në Kosovë, dhe nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes nga koronavirusi, transmeton KosovaNews.

Ndërkohë janë shëruar katër qytetarë.

Numri i përgjithshëm i të shëruarve është 225 mijë e 203

Shpërndaje