Ad image

4 raste të reja me Covid në Kosovë

Alban Begolli
Alban Begolli 12:40 -13/06/2022

4 persona kanë rezultuar pozitiv me covid 19 gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë.

Ndërkaq, është bërë e ditur se për 24 orë të fundit, nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes dhe 6 qytetarë janë shëruar plotësisht nga ky virus.

Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, numri i rasteve aktive me covid në Kosovë është 48.

Njoftimi i plotë:

Shpërndaje