Ad image

Eksploziv lokalit të Noizyt në Durrës

Kosova News
Kosova News 09:05 -08/06/2022

Një sasi lëndë plasëse ka shpërthyer në lokalin dhe dyqanin e rrobave të Noizyt në Durrës. Policia njofton se shpërthimi ka ndodhur rreth orës 04:24, në lagjen Nr.13, ku për pasojë ka vetëm dëme materiale.

Dy ditë më parë, Noizy u përfshi në një sherr me ish-anëtarin e grupit TBA, Kleviol Ahmeti i njohur me nofkën “Cllevio Serbiano”.

Thuhet se sherri ka filluar pasi ky i fundit ka folur kundër reperit në rrjete sociale.

Pas lirimit nga burgu, Klevio ka ofenduar sërish anëtarët e OTR.

Shpërndaje