Ad image

Bekim Morina

165 Articles

SHBA-ja rrëzon balonën kineze, reagon Pekini

Ushtria amerikane rrëzoi dje balonën kineze, e cila dyshohej se shfrytëzohej nga

17:27 -05/02/2023

Kuka: Shkëlqimi i Distria Krasniqit nuk diskutohet, ecim tutje me punë e përkushtim

Trajneri i xhudos, Driton Kuka ka shpërndarë videon me disa nga momentet

17:21 -05/02/2023

Berisha – Ramës: Bëju burrë dhe hajde përballu 5 minuta të tregoj sa të vlen lëkura

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha, i ftuar këtë mbrëmje në emisionin

22:24 -02/02/2023

Barcelona synon të blejë Felixin gjatë verës

Barcelona është ende e interesuar për Joao Felix edhe pas huazimit te

19:19 -30/01/2023

Ministri italian i Mbrojtjes: Nëse tanket ruse hyjnë në Kyiv, mund të fillojë Lufta e Tretë Botërore

Ministri italian i Mbrojtjes, Guido Crosetto ka folur për situatën e luftës

17:36 -29/01/2023

Al Nassr eiminohet nga Superkupa, Ronaldo nuk arrin të shënojë

Al Nassr është eliminuar nga Superkupa e Arabisë Saudite duke humbur në

21:58 -26/01/2023

Real Madrid – Atletico Madrid, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për derbin e Madridit. Reali mirëpret në ‘Santiago

20:20 -26/01/2023

Lazio mposht me lehtësi Milanin

Milani ka regjistruar ndeshjen e tretë radhazi pa fitore në Serie A.

22:48 -24/01/2023

Peci: Të gjithë fermerët që kanë aplikuar për Programin e Zhvillimit Rural do të jenë fitues

Ministri Bujqësisë, Faton Peci, ka njoftuar se të gjithë fermerët që kanë

19:43 -24/01/2023

Hoxhaj: Me qasjen e Kurtit në dialog s’pres të ketë marrëveshje Kosovë-Serbi

Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Enver Hoxhaj, njëherësh deputet i PDK-së, ka

21:10 -20/01/2023