Ad image

Ceremoni largimi për Marcelon, Real Madrid jep detajet

Kosova News
Kosova News 13:23 -12/06/2022
PARIS, FRANCE - MAY 28: Marcelo of Real Madrid celebrates with the trophy during the UEFA Champions League final match between Liverpool FC and Real Madrid at Stade de France on May 28, 2022 in Paris, France. (Photo by Marc Atkins/Getty Images)

Marcelo do të largohet pas 13 vjetësh nga Real Madrid, pas një sezoni ku fitoi titullin kampion dhe Champions League.

Klubi spanjoll ka dalë me një deklaratë dhe bën me dije se nesër, në orën 13:00, do të përshëndeten me brazilianin.

Ceremonia e largimit do të bëhet në stadium dhe më pas do të ketë edhe një konferencë për mediat.

Shpërndaje