Ad image

Vdes një i ri dhe lëndohet rëndë një grua nga rrëzimi i lisit në Prishtinë

Kosova News
Kosova News 16:07 -06/06/2022Një person ka mbetur i vdekur para pak çastesh si pasojë e rrëzimit të një lisi në Prishtinës.

Era e fuqishme ka rrëzuar një lis, i cili e ka zënë një kalimtar rasti në kryeqytet.

Siç raporton Kosovapress, dy persona janë zënë nga druri, të cilin e rrëzoi era e fortë dhe për pasojë njëri nga ta ka vdekur, ndërsa tjetri është lënduar rëndë.

Shpërndaje