Ad image

Të shtëna me armë te Liqeni i Badovcit

Bekim Morina
Bekim Morina 10:05 -05/06/2022

Tre persona kanë raportuar se deri sa kanë qenë duke peshkuar në liqenin e Badovcit, te ura e Honrovcit, nga ana tjetër e liqenit janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri.

Rasti është raportuar mbrëmë, ku njësitë relevante kanë dalë në atë lokacion, por nuk kanë hasur ndonjë gjurmë apo gëzhojë, si dhe nuk takuar ndonjë person të dyshuar.

Rasti mbetet nën hetime.

Shpërndaje