Ad image

Gjendet i vdekur një person në Ferizaj

Jeton Sopa
Jeton Sopa 14:48 -30/05/2022

Një person është gjetur i vdekur sot rreth orës 03:00, në një mobilieri në Ferizaj.Rastin për rtv21.tv e ka konfirmuar Kanun Veseli, zëdhënës i Policisë së Kosovës për rajonin e Ferizajt.“Policia, hetuesit dhe krim teknikët kanë dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe i kanë marrë veprimet e nevojshme nën autorizim edhe të prokurorit kujdestar.Dyshohet se personi me inicialet A.E (M/K) i moshës 64 vjeçar ka bërë vetëvrasje”, ka thënë Veseli.Me vendim të prokurorit të Prokurorisë Themelore në Ferizaj, trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion./

Shpërndaje