Ad image

​Zbulohen fotot e Galaxy Z Flip 4

Kosova News
Kosova News 10:01 -12/06/2022

Fotot e modelit të ri të telefonit Samsung Galaxy Z Flip 4 janë shpërndarë në rrjetet sociale.

Imazhet përputhen me paraqitjet e mëparshme dhe na japin një vështrim më të afërt të rrudhave të ekranit të pajisjes, e cila duket pothuajse jo-ekzistente.

Një imazh tregon ekranin e pajisjes kur hapet dhe ju mund të shihni një shkëlqim të lehtë ku zakonisht.

The Verge shkruan se fotot e rrjedhura të Galaxy Z Flip 4 tregojnë një pajisje që ka shumë ngjashmëri me paraardhësin e saj, duke shfaqur një skemë ngjyrash me dy ngjyra, kamera të dyfishta dhe një prerje me vrima për kamerën selfie.

Pajisja pritet të vijë me të njëjtat kamera kryesore dhe ultra të gjerë 12 megapiksel dhe një kamerë selfie 10 MP, e cila është pak zhgënjyese nëse është e vërtetë – një nga dobësitë më të mëdha të Galaxy Z Flip 3 ishte cilësia e kamerës.

Po ashtu pajisja e ardhshme mund të vijë me një bateri më të madhe 3700 mAh dhe një aftësi të përmirësuar të mbushjes së shpejt 25 W.

Samsung ka të ngjarë të zbulojë Galaxy Z Flip 4, së bashku me homologun e tij të palosshëm horizontalisht, Z Fold 4, në muajin gusht./kp/

TAGGED: , ,
Shpërndaje