Ad image

Ylli i Napolit rikthehet në stërvitje

Kosova News
Kosova News 18:26 -25/01/2023

Skuadra e Napolit ka marrë një lajm të mirë ditën e sotme.

Ylli gjeorgjian Khvicha Kvaratskhelia, është rikthyer në stërvitje, pas gript që kishte ditëve të fundit.

21-vjeçari raportohet se kreu pothuajse të gjithë seancën në grup, dhe pritet të jetë i gatshëm për ndeshjen kundër Romas.

Kvaratskhelia humbi dy ndeshjet e fundit të Napolit, kundër Cremoneses dhe Salernitanas.

Gjeorgjiani kishte bërë dje pjesën e parë të stërvitjes në palestër me ekipin dhe më pas punën atletike individuale në fushë, ndërsa sot u bashkua me skuadrën në stërvitje dhe ddo të jetë i gatshëm për ndeshjen e radhës.

Shpërndaje