Ad image

​Tirana përballet me kampionin e Luksemburgut në Ligën e Kampionëve

Kosova News
Kosova News 17:01 -14/06/2022

Kampioni I Shqipërisë Tirana do të ndeshet me kampionët e Luksemburgut, Dudelange. Ndërkohë Ballkani do të ndeshet me kampionin e Lituanisë, Zalgiris.

Pas një ore, do të hidhet edhe shorti për Ligën e Konferencës ku Laçi dhe Partizani do t’I mësojnë rivalët e tyre, përcjellë KosovaPress.

Ndërsa, kampioni I Kosovës, Ballkani do të ballafaqohet me skuadrën nga Lituania FK Zalgiris Vilnius.

Shpërndaje