Ad image

Qëndrim Zyba kalon te Ballkani

Kosova News
Kosova News 17:57 -06/06/2022

Kampioni i Kosovës në futboll, Ballkani, po vazhdon me përforcime.

Të hënën Ballkani ka prezantuar mesfushorin Qëndrim Zyba.

Zyba deri më tani ka luajtur për Prishtinën dhe është vlerësuar lartë.

Ai është pjesë e Kosovës U21.

“E ku ka me mirë se në vendlindje. Qëndrim Zyba nënshkruan kontratë 3-vjeçare me klubin e qytetit”, shkruan në njoftimin e Ballkanit.

Shpërndaje