Ad image

Lajmi i Fundit| Ylli i Tottenhamit qëllohet me armë zjarri

Jeton Sopa
Jeton Sopa 17:01 -03/06/2022

Sipas një raportimi të fundit nga gazetari Jovem Pan Esporte, mbrojtësi i Tottenham Hotspur, Emerson Royal është qëlluar me armë zjarri gjatë një vizite të fundit në Brazil.

Mbrojtësi brazilian i krahut besohet se është përfshirë në një sulm në Sao Paulo, i cili rezultoi në shkrepjen e një arme zjarri, përcjell KosovaNews

Fatmirësisht, thuhet se lojtari i ka mbijetuar incidentit në fjalë dhe është larguar pa lëndime.

Një raportim i mëtejshëm nga “O Liberal” pretendon se ish-mbrojtësi i Barcelonës ishte në shënjestër të një grabitësi të armatosur pasi u largua nga një klub nate në Sao Paulo në orët e hershme të mëngjesit të së premtes.

Në total janë dëgjuar rreth 20 të shtëna, me të paktën një plumb që ka goditur grabitësin në shpinë, ndërsa si pasojë e kësaj ai u transportua në një spital aty pranë./KosovaNews/

TAGGED:
Shpërndaje