Ad image

Kundërshtarët e mundshëm të Gjilanit në Ligën e Konferencës

Kosova News
Kosova News 17:59 -13/06/2022

Shorti për rrethin e parë kualifikues në Ligën e Konferencës do të hedhet nesër (e martë) me fillim nga ora 13:00, derisa UEFA ka përcaktuar pesë kundërshtarët e mundshëm të SC Gjilanit në rrethin e parë kualifikues në Ligën e Konferencës.

“Kuqebardhët” mund të përballen me skuadrën nga Shqipëria, Finlanda, Sllovenia Latvia dhe Lituania.

Kundërshtarët e mundshëm të gjilanasve në rrethin e parë janë: KuPS Kuopio (Finlandë), Laçi (Shqipëri), Mura (Slloveni), Liepaja (Latvi) dhe Kauno Zalgiris (Lituani)./insajderi/

Shpërndaje