Ad image

Vozit i dehur dhe pa patentë shofer, arrestohet nga policia

Bekim Morina
Bekim Morina 09:44 -05/06/2022

Një person është arrestuar mbrëmë në Lipjan, pasi që i njëjti në gjendje të dehur dhe pa patentë shofer ka vozitur veturë dhe më pas i njëjti ka penguar zyrtarët policorë, të cilët ishin në kryerje të detyrës.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Shpërndaje