Ad image

Therje me thikë në Ferizaj

Bekim Morina
Bekim Morina 10:15 -05/06/2022

Një person ka pësuar lëndime serioze pasi që i njëjti është sulmuar fizikisht nga një person i panjohur, me një mjet të fortë të mprehtë-thikë.

Rasti ka ndodhur dje në Ferizaj, ku viktima për shkak të lëndimeve është dërguar në QKUK për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve kujdestar është jashtë rrezikut për jetë.

Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Shpërndaje