Ad image

​Lëndohet pasi rrëzohet nga një largësi në vendin e punës

Kosova News
Kosova News 09:47 -12/06/2022

Derisa viktima mashkull kosovar ka qenë duke punuar në vendin e tij të punës është rrezuar nga një lartësi me ç’rast i njëjti ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar tretmani mjekësor.

Rasti ka ndodhur dje në mesditë në Prishtinë, ku policia thotë se po vazhdojnë me hetime.

Shpërndaje