Ad image

Digjet një banesë te “Shkëmbi i Kavajës”, lëndohet pushuesi nga Kosova

Kosova News
Kosova News 14:59 -12/06/2022

Një banesë në zonën e “Shkëmbit të Kavajës” në Durrës është përfshirë nga flakët.

Njoftohet se banesa ishte e marrë me qira nga një shqiptar i Kosovës, J. S., 43 vjeç.

Ky i fundit ka marrë lëndime të lehta dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të zjarr/io/.

Shpërndaje