Ad image

Burri i infermieres kërcënon pacientin

Kosova News
Kosova News 11:04 -12/06/2022

Një i dyshuar ka kanosur një pacient i cili ishte i shtrirë në spitalin e Gjakovës.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur dje, ku pacienti kishte një mosmarrëveshje me një infermiere dhe i dyshuari burri i saj ka kanosur viktimën.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje

Shpërndaje