Ad image

59 raste aktive me COVID

Alban Begolli
Alban Begolli 09:40 -06/06/2022

Aktualisht janë 59 raste aktive me COVID-19 në vendin tonë. 

Në 24-orët e fundit janë shënuar katër raste të reja me koronavirus, dhe nuk ka pasur asnjë të vdekur, transmeton KosovaNews.

Ndërkohë janë shëruar nëntë qytetarë.

Numri i përgjithshëm i të shëruarve është 225 mijë e 199.

TAGGED: ,
Shpërndaje