Ad image

Ramush Haradinaj, Qeverisë: S’keni me mujtë me kalu këtë ligj

Alban Begolli
Alban Begolli 13:08 -06/06/2022

Kreu i AAK-së ka marrë fjalën në hapje të seancës duke kritikuar Armend Mujën, Glauk Konjufcën dhe disa deputetetë për këtë nismë.

Haradinaj ka thënë se me po luajn me fatin e veteranëve, por nuk do të mund të arrijnë qëllimin e tyre.

Shpërndaje